top of page
Výsledky Muži

Výsledkový servis

 

MUŽI

TJ SLAVOJ Předměřice nad Labem

0:0 (0:0)

TJ Spartak Opočno

Podrobnosti
TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

TJ Spartak Opočno

3:1 (3:0)

FK Černilov

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Lukáš Žid - trenér (domácí):
Dnes zodpovědný a od začátku sebevědomý výkon. Všem dávám kredit! Jak hráči základu, tak na lavičce. Takhle se má hrát každý zápas. První půli, jsme měli naprosto pod kontrolou, 3:0 mluví za vše. Ve druhé, jsme se především soustředili na defenzivu. Což se nám, až na pár výjimek, dařilo. Zasloužený zisk tří bodů.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Soupeř byl důraznější a zaslouženě vyhrál.

FK Náchod B

5:2 (3:1)

TJ Spartak Opočno

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Michal Malý, člen výboru (domácí):
Po pár minutách se zdálo, že je po zápase a z naší strany došlo k podcenění dalšího průběhu utkání. Hosté v této době snížili, ale my jsme pak před koncem přidali dva góly a utkání rozhodli.

Lukáš Žid - ved. družstva (hosté):
Po 15. minutách 3:0! Zda se být po zápase. Nakonec jsme to zdramatizovali, ale domácí i tak vyhráli zaslouženě. Kluky můžu opět pochválit, jen za část zápasu.

TJ Spartak Opočno

5:1 (0:1)

AFK Hronov

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo


Lukáš Žid - ved. družstva (domácí):
S výsledkem jsme spokojeni. S předvedenou hrou už je to horší. Zatím se nám nedaří předvést kvalitní výkon v celém zápase. Buď začneme strašně, jako dnes nebo spíme po poločase v kabině. Aspoň že dokážeme, i za podpory neúnavných fanoušků otočit nepříznivý výsledek. V tom je síla a soudržnost!

Jaroslav Rubeš - trenér (hosté):
Dnes nás vlastní chyby připravili o body. Co je však horší, stále se nemůžeme vymanit z netýmového pojetí ve všech aspektech, stále se někteří nezaměřují na svoje chyby, ale na chyby jiných. Proto dokážeme inkasovat za 3 minuty 3 góly, řešíme co bylo. Výkon byl celkově velmi nesourodý, jak ve výkonech jednotlivců, tak i podle toho v které fázi zápasu jsme se nacházeli.

TJ Lokomotiva Hradec Králové

1:2 (1:3)

TJ Spartak Opočno

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Sobotka Michal- sekretář (domácí):
Dnes jsem znechucen vyhrál totální atifotbal. A.jeste dostaneme dvě červený karty. Zápas blbec musíme rychle zapomenout soutěž jeden dál.


Lukáš Žid - trenér (hosté):
Pokud z nás náš výkon činí antifotbalisty, je otázkou, co to činí z domácího týmu, když jsou s antifotbalisty schopni 3:1 prohrát. Ale už k samotnému zápasu. Začátek zápasu jsme zaspali, a po chybách prohráváme 1:0. Po standartce jsme vyrovnali, zlepšili hru a vytvořili si další šance, kdy jednu z nich proměnil Polák. Ve druhém jsme přidali pojistku. ČK zasloužené. K domácím fanouškům, kteří napadli naše, se netřeba vyjadřovat. Nechť si každý z přítomných, udělá obrázek o antifotbalu sám!

TJ Slavoj Teplice nad Metují

3:3 (0:3)

TJ Spartak Opočno

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Dušan Kalaš (domácí):
Naprosto tragický výkon celého mužstva v první části zápasu. V kombinaci s dobře hrající středovou řadou Opočna a efektivním útokem to bylo 0:3. Poločasová přestávka a pár vlídných slov pomohlo k probuzení a srovnání na konečných 3:3. Na první poločas je třeba rychle zapomenout a ten druhý si přenést do dalších zápasů.


Lukáš Žid - trenér (hosté):
První poločas zcela v naší režii. Domácí k ničemu nepustíme, a skóre mohlo být i vyšší. Bohužel už po několikáté, nám uškodí poločasová přestávka. To co si řekneme necháváme v kabině, a s otevřenou náručí nabídneme domácím 3 branky. Tím jsme urazili paní štěstěnu, a ani dvě šance v závěru se nám nepodaří nasměrovat mezi tři tyče.

TJ Spartak Opočno

2:0 (2:0)

TJ Velichovky

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo


Lukáš Žid, trenér (domácí):
S trenérem hostí, jsme neměli stejný názor při zápase a nebude tomu ani teď. Utkání jsme začali aktivně, měli více šancí a zaslouženě jsme šli do kabin za stavu 2:0. Ve druhém jsme se nechali zatlačit, ale střídáními jsme dostali hru opět pod kontrolu, a dovedli zápas k zaslouženému vítězství. Byla to naše první výhra za 3 body, po 10 měsících. Díky hráčům za výkon.


Jiří Lebedinský, trenér TJ Velichovky (hosté):
Opočno není náš oblíbený soupeř, a to se dnes opět potvrdilo. I přes herní převahu jsme vyrobili spoustu nepřesností a chyb, z nichž pramenili první dvě branky v naší síti. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, snažili se s výsledkem něco udělat, byli jsme lepším týmem, ale i kdybychom hráli do zítra, tak bychom branku asi nevstřelili. Prohry k fotbalu patří a my ji dnes musíme přijmout a připravit se na další utkání! Děkujeme fanouškům za podporu!

TJ Spartak Opočno

1:6 (0:2)

FK ROJEK Kostelec nad Orlicí

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Adam Smola (domácí):
Soupeř z Kostelce projevil kvalitu týmu, hrajícího o soutěž výše. Převyšoval nás především v rychlosti a přesnosti. My jsme udělali příliš moc chyb na to, abychom mohli pomýšlet na lepší výsledek.

Kamil Kaplan, statutární zástupce klubu (hosté):
Do pohárového utkání jsme vstoupili dobře a brzy jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase jsme vstřelili ještě další góly po pohledných akcích a zaslouženě postoupili do dalšího kola.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B

0:0 (0:0)

TJ Spartak Opočno

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Jedlinský Jakub, trenér (domácí):
Od tohoto zápasu jsme čekali víc. Prohospodařili jsme ale první půli, Šebesta zlikvidoval šance Opočna. Ve druhé už jsme soupeře sice k ničemu nepustili ale velké šance zůstaly neproměněny.

Adam Smola (hosté):
V první poločase jsme dokázali soupeře přehrávat a dostávat se do šancí. Bohužel jsme ve 2 stoprocentních příležitostech selhali, když domácí fantastickými zákroky podržel brankář Šebesta. To bylo ale z naší strany vše. Druhý poločas měli ze hry více domácí, kteří se snažili ohrozit naši branku především centrovanými míči. Když ale ani oni své šance nedokázali využít, zápas skončil, z mého pohledu, zaslouženou remízou.

TJ Spartak Opočno

2:3 (0:0)

TJ Lokomotiva Meziměstí

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Žid Lukáš, trenér (domácí):
Souhlasím, byl to bojovný a vyrovnaný zápas, v našem případě ale jen v prvním poločase. Ve druhém zůstaneme duchem v kabině a brzo inkasujeme. Minule jsme gólem v poslední minutě získali bod, dnes jsme o něj přišli. Budeme muset přidat v dalších zápasech, abychom měli šanci na bodový zisk. Dodatečně přeji brzké uzdravení P. Hrudíkovi, který se vážně zranil v tréninku a Š. Fáberovi, který si vykloubil rameno.

Jansa Lubomír, trenér (hosté):
Věděli jsme, že sobotní ranní výjezd do Opočna, nebude vůbec nic "příjemného" a to se taky hned od začátku potvrdilo. Zápas byl bojovný a vyrovnaný. Naštěstí jsme to byli mi, komu se po pěkné kombinační akci podařilo vstřelit první branku. Domácím se podařilo vyrovnat a stejně tak i po našem druhém gólu. Zápas se kvůli zranění jednoho z domácích hráčů nastavoval a to nám umožnilo ještě jednou skórovat a na to už Opočno odpověď nenašlo. Tak si i v pozměněné sestavě vezeme všechny body domů.

TJ Sokol Malšova Lhota

1:1 (0:0)

TJ Spartak Opočno

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Miloš Koblížek, trenér (domácí):
První poločas se odehrál bez větších šancí. Nedařila se nám hra v křídelních prostorech, vázla nám kombinace. Několik možností na zvýšení našeho vedení odmítl hostující gólman, nejlepší muž na hřišti. Poslední nakopnutý míč do našeho čtverce v 92. minutě bohužel po špatném vyhodnocení situace naším brankářem skončil v naší síti. Pochválit musím naší obrannou čtveřici, která pracovala spolehlivě. Menší spokojenost panuje s výkonem naší pětičlené záložní řady.

Lukáš Žid-trenér (hosté):
První poločas začal opatrně, hra se odehrávala od vápna k vápnu. Ve druhém jsme zbytečně nakopávali balóny, a přicházeli o kontrolu nad hrou. Domácí začali mít převahu, což vyústilo v jejich vedoucí branku. Hru jsme začali s přibývajícím časem více otevírat, ale ke brance to nevedlo. Domácí měli další tři šance na potvrzení vítězství, ale skvělé zákroky Serbouska, nám dávali stále naději. Z poslední akce se nám podařilo vyrovnat na 1:1. Na začátek, pro nás cenný bod.

TJ Spartak Opočno

3 2 (1:1) Pen 5:4

TJ Lokomotiva Hradec Králové

TJ spartak Opočno logo
TJ spartak Opočno logo

Adam Smola (domácí):
Ve vyrovnaném utkání jsme v obou poločasech měli 15 minutovou pasáž, kdy hru kontroloval soupeř. Většinu utkání jsme však míč měli pod kontrolou my, a i přes to, že zápas přinesl několik šancí, využity byly pouze 2 na každé straně, a proto musely zápas rozhodnout pokutové kopy. Ty jsme po dlouhé době zvládli a tak v poháru pokračujeme. Soupeři děkujeme za férové střetnutí a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.

Sobotka Michal- sekretář (hosté):
V pohárovém utkání jsme byli častěji na míči, snažili se kombinovat a vytvářet šance. Domácí se ujali vedení gólem z penalty na který jsme odpověděli brankou Martina Valáška před koncem poločasu. Ve druhém poločase se scénář opakoval. Další pokutový kop pro domácí a odpověď z kopačky stejného hráče.V utkání jsme si vytvořili řadu gólových příležitostí, ale propadli v koncovce. O postupujícím rozhodly pokutové kopy, které zvládli lépe domácí.

nepokoj.jpg
bottom of page