01-11-2019

10:15

FC Slavia Hradec Králové B - TJ Spartak Opočno 1:2 (0:1) Pen: 5:6

Martin Krempa, vedoucím týmu :

V posledním zápase podzimní části jsme chtěli herně i výsledkově navázat na předchozí utkání a prvních 35 minut se nám dařilo plnit to, co jsme si před zápasem řekli a soupeře jsme přehrávali. Pak hosté potrestali naši chybu a do konce prvního poločasu měli ještě jednu velikou možnost zvýšit své vedení. Na začátku druhého poločasu jsme přežili tři vyložené šance Opočna a pak se nám podařilo z trestného kopu vyrovnat. Děkujeme hráčům za jejich přístup i výkony v první polovině sezony.

Martin Šnajdr, trenér :

V posledním zápase podzimu a před rozlučkou jsme chtěli bodovat, což se nám povedlo. Úvod patřil mladému domácímu celku a chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do hry. Měli jsme tři šance, z nichž jsme jednu proměnili. V druhé půli jsme měli tři tutovky, ale gól padl na druhé straně po trestném kopu domácích. Remíza je asi spravedlivá. Penalty jsou kokotina! Děkuji týmu za podzim, který jsme zvládli stejně jako sobotní rozlučku.

25-10-2019

14:30

TJ Spartak Opočno - TJ Slavoj Předměřice nad Labem 3:2 (2:0)

Stejně jako v Kosičkách se nám povedl úvod, kdy jsme se po krásné akci ujali v 30. vteřině vedení. V první poločase jsme opět neproměnili kupu šancí, naštěstí se trefil Š. Brožek. Druhá půle se nám vůbec nepovedla a až do konce jsme se pak strachovali o výhru. Cením si tří bodů, které byly ubojované. Poděkování patří veteránovi v bráně Pavlovi Švorcovi, který nám vytrhl trn z paty po zranění F. Effenberka.

Mrkvička, vedoucí mužstva :

Bohužel jsme neuvěřitelně začali a ve 20 vteřině prohrávali. Poté jsme ještě inkasovali jednou do poločasu. Do druhé půle jsem nastoupili daleko lépe a byli jsme nebezpeční. Do konce zápasu jsme sahali po vyrovnání ale bohužel. Musím pochválit posledních 13 zdravých hráčů, protože máme neuvěřitelnou marodku.

18-10-2019

15:30

TJ Spartak Kosičky - TJ Spartak Opočno 3:1 (0:1)

Pražák Milan předseda :

Po prohraném prvním poločase jsme ve druhé půlce zabrali a vstřelili jsme tři branky a body zůstaly doma.

Začátek utkání nam vyšel na jedničku, ale pak to byl spíše boj z obou stran s minimem šancí. O výsledku rozhodl začátek druhého poločasu, kdy jsme trefili tyčku a z následného protiútoku inkasovali. Domácí pak přidali další dva góly a berou tři body. I přes prohru musím kluky pochválit, dnes rozhodla naše neproduktivita, která nás trápí.

11-10-2019

15:30

TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Malšovice 1:2 (1:1)

Za dnešní prohru si můžeme jen my sami. Malšovice nás vyškolily z efektivity v koncovce. Místo toho, abychoím po 30 minutách vedli 5:0, tak hostům dvě šance v první půli stačily na gól. Naše koncovka a řešení gólových situací byly katastrofální. Druhý poločas byl z naší strany špatný a hosté nás opět ze dvou šancí jednou potrestali.

Jiří Blecha, trenér :

Po velmi bojovném a soustředěném výkonu všech hráčů jsme si po zásluze odvezli všechny tři body. V prvním poločase nás několikrát podržel brankář Špás, nakonec jsme se ujali vedení po spolupráci bří Jarešů. Bohužel domácí z penalty záhy vyrovnali. Ve druhém poločase to byl místy boj díky benevolenci HR. Nakonec jsme téměř trvalou převahu dokázali Luňákem zúročit. Jsme rádi, že jsme přerušili řadu utkání bez bodů.

04-10-2019

16:00

FC Nový Hradec Králové - TJ Spartak Opočno 5:4 (3:1) Pen: 4:2

Ondřej Kolář - trenér :

Opočno jsem bral jako jedno z nejtěžších podzimních utkání a plně se to ukázalo. Hosté se prezentovali fotbalově a po celé utkání nám zle zatápěli. Náš útok jednoznačně přehrál obranu Opočna, bohužel to platilo i obráceně. Celé utkání jsme byli nejméně o gól před soupeřem, ale v konečném součtu i ty dva body bereme. Na každý mistrák je potřeba se důkladně připravit a my jsme tomu tento týden moc nedali. Podzim ještě neskončil, pánové, pojďme se o zbývající body porvat!!!

Po první naší šanci v úvodu zápasu jsme totálně prospali první poločas a domácí nás potrestali. Druhá půle byla o něčem jiném. I přes respekt k soupeři jsme si měli odvézt tři body. Všech osm gólů padlo po málo vídaných chybách. Kvituju, že jsme dokázali dvakrát dotáhnout vedení Hradce. Pochvala pro trojici rozhodčích. Už by se mohlo někomu rozsvítit, aby se zrušila stupidita s penaltami po remíze. To ať si hrajou na Plzeňsku!

27-09-2019

16:30

TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí 2:1 (0:0)

Z dnešního zápasu si cením hlavně výhry, protože jsme nepředevedli výkon, kterým se chceme prezentovat. Diváci na těžkém terénu viděli spíše boj než pohledný fotbal. Meziměstí se prezentovalo výkonem,který neodpovídá jeho postavení v tabulce a dělalo nám velké problémy.

Jindrich Kitler,trener :

Dnes jsme hlavně bojovali s těžkým terénem.Vypadalo to na remízový zápas,ale smolnou brankou v závěru si neodvážíme ani bod a to nás mrzí nejvíce.

20-09-2019

16:30

TJ Sokol Lípa nad Orlicí - TJ Spartak Opočno 1:4 (1:2)

Libor Beran - vedoucí mužstva:

Po katastrofálním výkonu podpořeným individuálními chybami našich hráčů jsme dostali od průměrně hrajícího Opočna lekci. Jestliže druhou půli promhrháme nesmyslnými diskusemi s protihráči a sudími nemůžeme pomýšlet na úspěch. Někteří jedinci zapomněli že jsou na fotbale a hřiště si spletli s koňským trhem. Výsledek? Nedosáhli ničeho, naopak otrávili zápas zbytku mančaftu, lavičce i divákům. Příště, vás chlapci, kterých se to týká, vyházím i kdyby jsme měli dostat "desítku".

Jsem rád, že náš průměrný výkon na půl plynu na Lípu stačil a zápas jsme dovedli k jednoznačnému vítězství. Škoda dalších nevyužitých šancí. Pochvala pro tým a hlavně pro dorostence Michala Hurycha k jeho výbornému debutu.

14-09-2019

17:00

TJ Spartak Opočno - SK Přepychy 5:2 (3:2)

Po skvělém začátku jsme si utkání sami zbytečně zkomplikovali. V druhé půli jsme si vytvořili mnoho šancí a dalšími brankami potvrdili výhru. Chválím celý tým!

Jelen Jiří, VD :

Před skvělou diváckou kulisou jsme zaspali úvod utkání a brzy prohrávali. Přesto jsme se nevzdali a ještě do poločasu vykřesali naději. V druhé půli jsme se pak marně pokoušeli o vyrovnání.Vše pak rozhodla 77. minuta, kdy náš brankář obdržel druhou žlutou kartu a do brány musel hráč z pole.

06-09-2019

17:00

T.J. Sokol Hejtmánkovice - TJ Spartak Opočno 2:1 (0:1)

M.Harasevič - trenér :

Utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním jsme tahali za kratší konec. Soupeř byl více na balonu a dobře kombinoval, nám se hra nedařila dle našich představ a tak jsme zaslouženě v poločase prohrávali. Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší dařilo se nám soupeři odebírat míče a i kombinace se zlepšila a nakonec se nám podařilo utkání otočit. Zápasu by spíše slušela remíza, ale jsem rád za to, že jsme šli za vítězstvím a hráli až do posledního hvizdu rozhodčího. Pochvala pro celý tým!

Martin Šnajdr - trenér :

Vyhrané utkání jsme si prohráli naprosto zbytečně, když jsme po výborném prvním poločasu v tom druhém úplně přestali hrát. Kolaps v závěru snad ani nejde hodnotit! Pochvala pro trojici rozhodčích.

30-08-2019

17:00

TJ Spartak Opočno - TJ Baník Vamberk 4:0 (1:0)

Jsme rádi za výhru a tři body, ale výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Vamberk dnes dojel na koncovku, naopak nám se šance podařilo proměnit. Pochvala pro tým hlavně za tři body, ale pořád je co zlepšovat, což víme všichni.

potužník pavel, trenér :

Stale stejna pisnicka. Nepromenovani sanci a hrube individuální chyby v obrane nas opet staly body. V zaveru jsme otevreli hru a ve snaze vyrovnat jsme 3x inkasovali. Vysledek vzhledem k predvedene hre vypada hruzostrasne,ale fotbal se hraje na goly a tak odjizdime s prazdnou.

23-08-2019

17:00

FC České Meziříčí - TJ Spartak Opočno 1:2 (0:1)

Tomášek Petr, asistent trenéra ČM :

Soupeř byl dneska lepší. Prokázal větší chuť po vítězství a zaslouženě vyhrál.

První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl. Druhý už byl pro diváky záživnější. Výhry si ceníme. Chválím celý tým a doufám, že na výhru navážeme doma s Vamberkem.

16-08-2019

17:00

TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Javornice 1:2 (1:1)

Druhý zápas doma, druhá prohra. Znovu jsme se nevyvarovali školáckých chyb. Pochvala týmu za první poločas a gratulace Javornici k výhře.

Tomáš Krunčík, trenér :

Na počet šancí jsme zvítězili poměrně jasně, ale ve fotbale rozhodují góly a těch jsme naštěstí dali alespoň o jeden víc, než soupeř. Hra se hodně přelévala, oba týmy chtěli hrát, což prospívalo dobrému tempu utkání. V samém závěru jsme měli několikrát štěstí. Domácí řešili svoje obrovské šance ke konci utkání komplikovaně a tak i díky tomu si z venkovního hřiště odvážíme k naší spokojenosti plný počet bodů.

09-08-2019

17:00

TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B 0:3 (0:1)

Vstup do sezony se nám nepovedl jak výsledkově, tak herně. Zasloužená výhra soupeře,který dokázl využít naše chyby.

Tomáš Málek, vedoucí týmu :

První zápas v kraji jsme zvládli. Na pěkném trávníku jsme měli nad domácími po většinu utkání herní i kombinační převahu. Na druhou stranu jsme pochopili, že vše probíhá ve vyšším tempu a s větším důrazem než v okrese.