Výsledkový servis

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U11

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

:

Dobruška/Opočno A

Podrobnosti

Dobruška/Opočno A

:

Kostelec/Častolovice

Podrobnosti

Dobruška/Opočno A

:

Sportovní klub Přepychy, z.s.

Podrobnosti

Dobruška/Opočno B

:

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

Podrobnosti

Dobruška/Opočno B

:

TJ Baník Vamberk, z.s.

Podrobnosti

Dobruška/Opočno B

:

FC České Meziříčí, z.s.

Podrobnosti

TJ Sokol Černíkovice,z.s. B

0:17 (0:8)

Dobruška/Opočno B

Dobruška/Opočno B

8:3 (5:1)

TJ Sokol Černíkovice,z.s.

TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

6:1 (1:1)

Dobruška/Opočno B

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

3:4 (1:2)

Dobruška/Opočno A

Kostelec/Častolovice

2:3 (1:2)

Dobruška/Opočno A

Doudleby/Sopotnice

2:2 (1:1)

Dobruška/Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

2:5 (1:2)

TJ Sokol Černíkovice,z.s. B

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

6:2 (3:1)

TJ Sokol Černíkovice,z.s. A

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

2:5 (1:2)

Dobruška/Opočno A

Dobruška/Opočno B

4:1 (1:1)

Kostelec/Častolovice

Sportovní klub Přepychy, z.s.

0:7 (0:3)

Dobruška/Opočno B

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

1:5 (1:2)

Dobruška/Opočno B

FC České Meziříčí, z.s.

1:5 (0:3)

Dobruška/Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

3:2 (1:1)

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

1:6 (1:2)

Dobruška/Opočno A

Dobruška/Opočno B

9:2 (5:2)

TJ Sokol Černíkovice,z.s. B

TJ Sokol Černíkovice,z.s. A

5:3 (3:3)

Dobruška/Opočno B

Sportovní klub Přepychy, z.s.

9:2 (3:1)

Dobruška/Opočno B

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

9:0 (4:0)

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

5:3 (5:1)

Doudleby/Sopotnice

Dobruška/Opočno A

6:5 (5:3)

TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

Dobruška/Opočno B

6:1 (3:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

Dobruška/Opočno B

8:2 (4:2)

FC České Meziříčí, z.s.

Dobruška/Opočno B

8:2 (5:1)

Sportovní klub Přepychy, z.s.

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

2:7 (2:4)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

4:10 (2:5)

TJ Baník Vamberk, z.s.

Dobruška/Opočno B

7:6 (3:4)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:9 (0:4)

Dobruška/Opočno B

Dobruška/Opočno B

16:2 (8:1)

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

Dobruška/Opočno B

7:6 (3:4)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

7:2 (5:2)

TJ Sokol Černíkovice,z.s. B

TJ Sokol Černíkovice,z.s. A

3:9 (1:6)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

2:3 (1:1)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

6:7 (1:3)

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

2:18 (1:10)

FC České Meziříčí, z.s.

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

2:13 (1:6)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

9:4 (6:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

Kostelec/Častolovice

2:11 (2:5)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

22:3 (11:1)

FC České Meziříčí, z.s.

TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

3:4 (2:2)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

5:2 (3:0)

Doudleby/Sopotnice

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

:

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

Podrobnosti

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

7:0 (4:0)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

4:1 (3:0)

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.

Kostelec/Častolovice

1:7 (1:3)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno A

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

10:6 (5:3)

FC České Meziříčí, z.s.

TJ Sokol Černíkovice,z.s. A

9:4 (5:2)

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno B

6:8 (3:4)

TJ Sokol Černíkovice,z.s. B